Kādēļ nepieciešama profesionāla nekustamā īpašuma apsaimniekošana?

Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat savrupmājā vai daudzdzīvokļu ēkā, Jūs vēlaties, lai mājoklis sniegtu mieru, atpūtu un jaunu enerģijas devu. Labsajūtas nodrošināšanai Jūs cenšaties mājoklī radīt harmonisku vidi, tādēļ iekārtojat to atbilstoši savām vēlmēm un prasībām. namu-apsaimniekotāji-Rīgā

Tomēr svarīgi ir rūpēties ne vien par mājokļa iekšējo labiekārtojumu, bet arī par visu Jūsu nekustamo īpašumu – jāseko tā tehniskajam stāvoklim, jāuztur kārtībā gan ēka, gan tās teritorija. Savrupmāju īpašnieki visbiežāk par to parūpējas paši, taču daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem tas nav viegls uzdevums, tādēļ noderīgu atbalstu var sniegt profesionāli namu apsaimniekotāji.

Namu apsaimniekotāji Rīgā un citur Latvijā nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, lai dzīvokļu un ēku īpašniekiem palīdzētu uzturēt nekustamo īpašumu kārtībā. Profesionāls namu apsaimniekotājs nodrošina tādus pakalpojumus kā:

 • iekštelpu un teritorijas uzkopšana;
 • atkritumu savākšana;
 • zāles pļaušana;
 • sniega tīrīšana;
 • elektriķa, santehniķa darbi;
 • remonta darbi;
 • apsardze u.c.

Kādas trīs priekšrocības Jums sniegs profesionāls namu apsaimniekotājs?

Profesionāla nekustamā īpašuma apsaimniekošana kļūst arvien populārāka – to izvēlas gan daudzdzīvokļu namu un savrupmāju iedzīvotāji, gan arī dažādu komercīpašumu – biroju ēku, tirdzniecības objektu, noliktavu – īpašnieki. Namu apsaimniekotājs spēj nodrošināt atbilstošus ēku un teritoriju uzturēšanas risinājumus neatkarīgi no īpašuma tipa.

Profesionāli namu apsaimniekotāji Rīgā un citur Latvijā nodrošinās trīs būtiskas priekšrocības:

 • individuālu, tieši Jūsu īpašumam piemērotu apsaimniekošanas ilgtermiņa risinājumu;
 • kvalitatīvu Jūsu īpašuma ikdienas uzturēšanu;
 • Jūsu laika un naudas ekonomiju.

Namu apsaimniekotājs rūpējas par īpašumu vērtību

namu-apsaimniekotājiNamu apsaimniekotāji dzīvokļu īpašniekus atbrīvo ne vien no ikdienas rūpēm par ēkas uzkopšanu un uzturēšanu, bet arī nodrošina nekustamā īpašuma vērtības saglabāšanos, jo rūpīgi seko līdzi ēkas tehniskā stāvokļa izmaiņām un nepieciešamības gadījumā piedāvā veikt remontdarbus vai citus uzlabojumus. Kvalitatīva nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir viens no kritērijiem, kas jāņem vērā, meklējot jaunu mājokli. Pircēju acīs daudz pievilcīgāki ir dzīvokļi ēkās, kuras apkalpo profesionāli namu apsaimniekotāji.

Dzīvojot daudzdzīvokļu namā, jārēķinās ar kaimiņiem, viņu prasībām un dzīvesstilu. Nereti nekustamā īpašuma apsaimniekošana kļūst par īstām “zobu sāpēm”, jo iedzīvotāju viedokļi ir tik atšķirīgi, ka neizdodas rast kompromisu par svarīgākajiem ēkas uzturēšanas jautājumiem. Arī šādās situācijās Jums var palīdzēt profesionāls namu apsaimniekotājs. Piemēram, Lucida namu apsaimniekotāji, kas, pateicoties uzkrātajai pieredzei un zināšanām, spēj piedāvāt visu iedzīvotāju interesēm atbilstošus risinājumus. Lucida namu apsaimniekotāji Rīgā nodrošina gan jaunu, gan arī padomju laikā būvētu daudzdzīvokļu ēku profesionālu apsaimniekošanu.

Profesionalitāte un plašs pakalpojumu spektrs

Namu apsaimniekotājs Lucida nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus, pateicoties pieredzei un zināšanām. Ja vēlaties savu īpašumu nodot drošās rokās, mūsu namu apsaimniekotāji būs laba izvēle, jo:

 • uzņēmumā strādā profesionāli darbinieki, kuri pienākumus veic atbildīgi;
 • pakalpojumam ir atbilstoša cena, ievērojot klienta intereses;
 • katram klientam tiek sniegta individuāla pieeja;
 • mums ir mūsdienīgs aprīkojums un kvalitatīvi uzkopšanas līdzekļi;
 • precīzi tiek ievēroti darbu izpildes termiņi.

Lucida namu apsaimniekotāji Rīgā un citur Latvijā veic ne vien ikdienas īpašumu uzturēšanas darbus, bet piedāvā arī citus ar mājokli saistītus pakalpojumus, piemēram, paklāju un mēbeļu tīrīšanu, grīdas vaskošanu. Kvalitatīva nekustamā īpašuma apsaimniekošana nav iedomājama arī bez tādiem noderīgiem atbalsta pasākumiem kā telpu ģenerālā tīrīšana pēc remontdarbu beigām.

Ja vēlaties, lai par Jūsu īpašumu rūpējas profesionāls namu apsaimniekotājs, uzticiet to pilna servisa apsaimniekošanas uzņēmumam Lucida! Mēs palīdzēsim ietaupīt Jūsu laiku, līdzekļus un enerģiju!