Lucida alpīnistu pakalpojumi

Mājas vai biroja telpu uzkopšana ne vienmēr ir tas vieglākais uzdevums. Kādēļ mocīties, ja var piezvanīt attiecīgās jomas speciālistiem? Pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā Lucida piedāvā ne tikai augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus, bet arī logu tīrīšanai var izmantot alpīnistu pakalpojumus, kas uzkopšanas sfērā kļūst arvien populārāki.

Zinām, ka lielās pilsētās, kur ir daudz debesskrāpju ir arī virkne problēmu –  augsts ēku blīvums, dažādu struktūru, materiālu vai virsmu pārklājums, ko ne vienmēr izdodas notīrīt vai salabot, tāpēc visoptimālākais risinājums būs alpīnistu pakalpojumi.

Noskaidrosim, kam nepieciešami alpīnistu pakalpojumi? Alpīnisti veiks darbus, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder. Tas nav ikdienišķs pakalpojums, taču zināms, ka, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu palīdzības reizēm nav iespējama.

Logu mazgāšanā alpīnisti tiek piesaistīti tādos gadījumos, ja logi ir tik augstu, ka ar pacēlāju nav sasniedzami, vai arī tad, ja nav iespējams piebraukt un novietot platformu vagoniņiem, no kuriem tos mazgā.Jāpievērš uzmanība, ka lai izmantotu industriālo alpīnismu logu mazgāšanā un tas būtu lētāk nekā ar cēlājierīci, logam jābūt ļoti nepieejamā vietā.

Novērots, ka industriālā alpīnisma darbs ir sezonāls, visvairāk pasūtījumu ir vasarā, kad cilvēki gatavojas, lai nākamajā ziemā netecētu jumts utt. Savukārt ziemā tiek tīrīti jumti. Tas nozīmē, ka arī cena par industriālā alpīnisma pakalpojumiem tiks rēķināta pēc darbu sarežģītības.

Nekavē laiku un vērsies pie Lucida, jo tas ir uzņēmums, kurš augstu vērtē klientu apmierinātību, strādājot ar individuālu pieeju katram klientam, tiek piedāvāts vispiemērotākais risinājums īpašumu apsaimniekošanai. Tajā pašā laikā tiek nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!