Lucida apsardzes pakalpojumiKatram cilvēkam vajag kādu, kam uzticēties. Ja runa iet par mājokli vai darba vietu, tad tur drošību var garantēt atbilstoša apsardzes sistēma. Viens no veiksmīgajiem risinājumiem, kur vērties, ja vajadzīga apsardzes palīdzība ir uzņēmums Lucida.

Lucida nodrošina ar veiktā darba maksimālo kvalitāti. Tas nozīmē, ka uzstādīs tādu signalizāciju, kas droši pasargās jūs no dažādiem neparedzētiem gadījumiem.

Dodoties atvaļinājumā un atstājot māju bez uzraudzības, nevajag aizmirst par mājas apsardzi. Uzticies Lucida speciālistiem. Atceries, ka uzņēmumā strādā pieredzējuši sava aroda profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar jaunākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem. Nav svarīgi vai jums pieder dzīvoklis vai privātmāja. Apsardze noderēs kā vienā, tā otrā gadījumā.

Lucida garantē augstu darba kvalitāti un priecājas, ka tā darbības laikā klientu loku ir bijuši kā ēdināšanas, loģistikas, finanšu un citu industriju pārstāvji, kā arī privātpersonas (privātmāju un dzīvokļu īpašnieki).Lucidapasargās jūsu īpašumu no zagļu ielaušanas vai ugunsgrēka un būtiski uzlabos jūsu komfortu un drošības sajūtu par savu mājokli.

Vēl bez apsardzes pakalpojumiem, Lucida var palīdzēt ēku apsaimniekošanā, piedāvājot telpu remonta darbus, elektriķu un santehniķu pakalpojumus vai alpīnistu pakalpojumus.

Lucida katram klientam nodrošinām individuālu pieeju, klientu vēlmes liekot pirmajā vietā. Uzklausot klientu vēlmes tiek nodrošināti vispiemērotākie un izdevīgākiem uzkopšanas un īpašumu apsaimniekošanas risinājumi.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!