Lucida atkritumu konteineriVasara ir laiks, kad vēlamies, lai apkārtējā vide būtu īpaši skaista un sakopta. Telpu un apkārtnes sakopšana ir aktuāls jautājums, kā privātmāju saimniekiem, tā dzīvokļu īpašniekiem.

Ja saviem spēkiem netiekat galā ar teritorijas uzkopšanu, tad ir vērsts izmantot uzņēmuma Lucida pakalpojumus, kas apņemas uzpost teritoriju operatīvi un tajā pašā laikā pēc augstākajiem kvalitātes standartiem.

Daudziem pilsētās un ārpus tām lielas problēmas sagādā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, jo bieži vien mājsaimniecībās rodas neplānoti liels atkritumu daudzums. Nonākot apkārtējā vidē, tie piesārņo dabu, bet daba bez mūsu līdzdalības nespēj atkritumus pārstrādāt. Lai nepieļautu šādu situāciju rašanos, Lucida piedāvā risinājumu, nodrošinot ar atkritumu konteineru īri un izvešanu, kas ir pieprasīts pakalpojums visās sezonās.

Vēršoties pie Lucida jūs varat izvēlēties kādu no atkritumu konteineriem, kas atbilst jūsu prasībā. Labs risinājums ir atkritumu konteineri ar diviem riteņiem un vāku, kas ir ērti apkalpojami un transportējami.

Lai gan atkritumu apsaimniekošanas kompāniju Latvijā netrūkst, Lucida strādā atšķirīgi – ar atbildības sajūtu pret savu darbu, profesionālām iemaņām un maksimālu operativitāti. Tās ir galvenās īpašības, ko ņem vērā klienti izvēloties pakalpojumu sniedzēju. Cilvēkiem ir būtiski, lai pēc zvana uz uzņēmumu atkritumu iznešana nebūtu jāgaida vairākas nedēļas, jo ir svarīgi, lai tas notiktu pēc iespējas ātrāk.

Daudzi klienti novērtē kompānijas pakalpojumu dažādību un izmanto ne tikai konteineru nomu, bet arī citus pakalpojumus, kas palīdz teritorijas sakopšanā. Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, nodrošina zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, var palīdzēt pie zālāju pļaušanas un mēslošanas, sniega tīrīšanas un izvešanas, kā arī jumtu tīrīšanas. Tāpat varam nodrošināt arī ar vienreizējo uzkopšanu pēc dažādiem pasākumiem.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!