Lucida būvgružu izvešanaDažādu remontdarbu un ēku būvniecības rezultātā rodas būvgruži, kuru utilizācija sagādā ne mazums raižu.

Par būvniecības atkritumiem tiek saukti atkritumi, kas radušies būvniecības, renovācijas un ēku nojaukšanas rezultātā. Tie var būt arī pārpalikumi un bojātie materiāli no celtniecības, kā arī materiāli, kas būvlaukumā tiek izmantoti īslaicīgi.

Visbiežāk būvniecības atkritumi no dzīvojamām mājam satur dažādus jumta apdares materiālus – betonu, koksni, metālus, ģipša paneļus, eļļas vai ķimikālijas, kā arī citus. Risks pastāv tad, ja būvgruži tiek nepareizi utilizēti, jo tādā veidā var radīt augsnes piesārņojumu. Nereti būvniecības atkritumi var saturēt arī videi un cilvēka veselībai bīstamas vielas, tāpēc no tiem jāmēģina pēc iespējas ātrāk atbrīvoties. Tos nav vēlams turēt lietus laikā, jo nokrišņu rezultātā var tikt piesārņoti pazemes ūdeņi.

Lai problēmu atrisinātu, būvgružu savākšanai vajag pasūtīt speciālus konteinerus, vienojoties ar uzņēmumu par konteinera iznomāšanu uz noteiktu stundu skaitu, kā arī izrunājot visus jautājumus, kas saistīti ar konteinera transportēšanu.

Videi draudzīga būvniecības atkritumu apsaimniekošanu nodrošina Lucida, kas piedāvā iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Būvgružu konteineru noma visbiežāk ir nepieciešama uz kādu konkrētu brīdi. Atrisini savu problēmu jau tagad – mēs nodrošināsim būvgružu konteineru nomu par saprātīgām cenām!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu darbiniekiem, kas labprāt palīdzēs atrisināt jūsu problēmas, kas saistītas ar teritorijas apsaimniekošanu.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!