Lucida darba apģērbi Strādājot uzkopšanas servisā vai veicot dažādus būvdarbus, neiztikt bez attiecīgā darba apģērba. Nav svarīgi, vai esi metinātājs, būvdarbu vadītājs vai atkritumu apsaimniekotājs – darbam piemērotāko apģērbu varēsi atrast Lucida.lv piedāvājuma klāstā

Kādam jābūt darba apģērbam?

Darba apģērbi ir paredzēti dažādu nozaru darbiniekiem, lai nodrošinātu ērtu un drošu strādāšanu visas dienas garumā. Klienti izvēloties darba apģērbu pievērš uzmanību:

  • Kvalitātei – vai darba apģērbi ir kārtīgi sašūti, izgatavoti no atbilstoša materiāla u.t.t.;
  • Materiālam, no kāda darba apģērbi ir izgatavoti un vai šis materiāls ir piemērots apģērbam attiecīgajā nozarē strādājošajam;
  • Apģērba vizuālajam izskatam, jo ikviens, atrodoties arī darbā, vēlas izskatīties labi.

Nav noslēpums, lai darbs veiksmīgi ritētu uz priekšu, ir svarīgi, lai apģērba nēsātājs justos ērti un brīvi izvēlētajā apģērbā. Šādu labsajūtu nodrošinās darba apģērbi, kas iegādāti pie mums.

Kādus darba apģērbus piedāvājam?

Mūsu piedāvājumā par adekvātām cenām nopērkami darba zābaki, darba bikses un citas preces dažādu profesiju pārstāvjiem. Pārvērtiet savu darba dienu par komfortabli pavadītu laiku – izvēlieties oriģinālu un kvalitatīvu darba tērpu pie mums. Starp citu, Lucida.lv īsā laikā jau kļuvis par vienu no iecienītākajiem darba apģērbu veikaliem Rīgā. Darba apģērbi var būt dažādi:

  • Jakas;
  • Bikses;
  • Halāti;
  • Puskombinezoni vai kombinezoni u.c.

Piemērots darba apģērbs nodrošinās komfortablu pašsajūtu, tāpēc gana būtiski kritēriji, izvēloties darba apģērbu, ir arī funkcionalitāte un kustības brīvība.

Izvēlies darba apģērbus no Lucida!

Latvijā ir dažādi darba apģērbu veikali, taču mēs nodrošinām atsevišķu speciālu darba drēbju iegādes iespējas, domājot par dažādu profesiju specifiskajām prasībām. Tāpat arī mūsu piedāvājuma klāstā tikai kvalitatīvi apģērbi par pieņemamām cenām. Aplūkojiet savu garderobi un, ja saprotat, ka vecais apģērbs vai darba zābaki ir savu laiku nokalpojuši, tad kāpēc gan neiepriecināt sevi un neiegādāties jaunu tērpu darba vajadzībām?

Atcerieties, ka mūsdienās ikvienu darbu darot ir iespēja izskatīties gaumīgi un moderni. Iepazīstieties ar mūsu plašo piedāvājumu mājaslapā www.lucida.lv un pasūtiet sev piemērotāko darba apģērbu. Jums patiks lieliskās cenas un dažāda veida atlaides!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!