Lucida deratizācijaMēs vēlamies justies labi un komfortabli savā mājoklī, taču gadās situācijas, kad tur iemitinās negaidīti viesi – dažādi kaitēkļi un grauzēji.Nav noslēpums, ka problēmas ar žurku, peļu vai prusaku iemitināšanās rada problēmas kā privātmājās, tā dzīvokļos un to pieguļošajās teritorijās. Ja saviem spēkiem neizdodas ar tiem tikt galā, tad jāmeklē sanitārā dienesta palīdzība.

Nereti daudzi sūdzas par veselības problēmām, nerod skaidrojumu un iemeslu tām, taču patiesībā izrādās, ka vīrusu un baktēriju izplatītāji ir grauzēji, ar kuriem cilvēks sadzīvojis gadiem. Plaša servisa pakalpojumu sniedzējs Lucida jums palīdzēs tikt galā ar radušos problēmu, jo domājot par klientu interesēm Lucida.lv sniedz arī deratizācijas pakalpojumus. Tādēļ izmantojiet savu iespēju atbrīvoties no „nelegālajiem īrniekiem”, kas mājoklī iemitinājušies bez jūsu piekrišanas, un sazinieties ar Lucida darbiniekiem jau tagad un vienojieties par vizītes laiku.

Daudzi sanitāro dienestu speciālisti ir norādījuši, ka daudzdzīvokļu namos būtu nepieciešamas kompleksās dzīvokļu apstrādes. Tas tāpēc, ka iespējams, vienā dzīvoklī sanitāri it tikuši galā ar grauzējiem, tad citos joprojām var turpināties problēmas, jo peles pārvietojas pa kanalizācijas caurumiem.

Lai kāda arī nebūtu problēma, Lucida.lv mēģinās ar to tikt galā. Piemēram, vasarā cilvēki arvien vairāk karo ar skudrām un mušām, tāpat daudzas mājas apsēdušas kodes, blusas un blaktis. Arī ar grauzējiem, kas novērojami visās sezonās, nevajadzētu sadzīvot. Ja ir problēma, tad ar to ir jācīnās, nevis jāmēģina izlikties, ka tādas nav.

Izmanto telpu uzkopšanas, atkritumu izvešanas vai deratizācijas pakalpojumus, ko nodrošina Lucida un par savu izvēli tev nenāksies ne mirkli nožēlot.

Ir vērts pieminēt, ka grauzēju iznīcināšanā (cīņā ar žurkām, pelēm) uzņēmums pielieto dažādas metodes. Tie ir mūsdienīgi, augstas kvalitātes preparāti, pret grauzēju līdzekļi un žurku indes, kas piemeklētas atkarībā no grauzēju kolonijas garšas īpatnībām. Turklāt visi izmantojamie preparāti ir nekaitīgi cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!