Lucida grīdas vaskošanaVasara ir īstais laiks, lai ieviestu pārmaiņas savā mājoklī. Uzsākot remontdarbus daudzi neaprēķina, ka tas ir tik laikietilpīgs un darbietilpīgs process, tāpēc nereti saviem spēkiem ar visiem veicamajiem darbiem nav iespējams tikt galā un ir jāizmanto servisa palapojumi. Grīdas vaskošanas pakalpojumus augstā kvalitātē sniegs Lucida.

Lucida.lvpalīdzēs jums tikt pie skaista, kvalitatīvi apstrādātas grīdas seguma par saprātīgu cenu! Mūsu meistari veiks grīdas vaskošanas un pulēšanas darbus jūsu vietā. Jūs ietaupīsiet savu laiku un varēsiet koncentrēties uz citām sev svarīgām lietām vai darba pienākumiem. Ikvienam ir zināms cik svarīga ir pareiza grīdas kopšana, tāpēc Lucida meistari sniegs jums praktiskus padomus un ieteiks pareizos kopšanas līdzekļus konkrētajam grīdas pārklājumam.

Noprotams, ka grīdas vaskošana un grīdas pulēšana ir aktuāls jautājums ne tikai remonta laikā, bet arī ikdienā. Turklāt, speciālisti norāda, ka par grīdas kopšanu būtu jāpadomā jau pirms tās ieklāšanas. Labi kopta grīda arī pēc vairākiem gadiem izskatīsies kā jauna.

Grīdas kopšanā ne mazāk svarīga nozīme ir grīdu pulēšanai, jo pulēšana (slīpēšana) uzlabo grīdas izskatu un vaska kārtas izturību. Piemēram, dēļu vai parketa grīdu, ja tā ir tikusi regulāri kopt, nepieciešams atkārtoti slīpēt un apstrādāt pēc kādiem 6 vai 8 gadiem. Citos gadījumos pat biežāk.

Lucida garantē kvalitāti, jo tas jau ir kļuvis par daudzu klientu sabiedroto servisu telpu uzkopšanas jomā un cilvēku interese par to tikai pieaug. Lai kāda arī nebūtu jūsu problēma, kas saistīta ar telpu uzkopšanu, mēs varēsim palīdzēt. Zvaniet vai rakstietmums un meistari steigs palīgā!

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!