Lucida jumtu tīrīšanaNav noslēpums, ka īpašuma apsaimniekošanu nav iespējams veikt vienatnē, tādēļ katram nama pārvaldniekam vai mājas īpašniekam jāmeklē serviss, kas palīdzēs atrisināt radušos problēmu. Lucida.lv būs risinājums gan nodrošinot atkritumu apsaimniekošanu, gan telpu uzkopšanu un veicot arī dārznieka darbus. Mēs piedāvājam veikt arī jumtu tīrīšanu no sniega, sūnām, lapām un citiem atkritumiem.

Salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem uzņēmumiem, Lucida atšķiras ar savu pieeju klientam, uzklausot tā vēlmes, darbs tiek veikts maksimāli atbilstoši prasībām. Mēs ņemsim vērā jums ērtāko izpildes laiku un termiņu un visi darbi tiks paveikti rūpīgi.

Lai gan sniega tīrīšana no jumtiem ir ziemas sezonas aktualitāte, ēku apsaimniekotājiem – jumtu tīrītājiem darba netrūkst arī vasarās, kad daudzi grib atbrīvoties no sūnām, kas saaugušas uz māju un saimniecības ēku jumtiem. Kā zināms, visvairāk apsūnošanai pakļauta jumta ziemeļu puse, jo tā saņem mazāk saules siltuma, tātad – arī ātrāk apaug. Zem sūnām veidojas jebkuram klājumam nelabvēlīgs mikroklimats, kurš ar laiku veicina visa seguma bojāšanos.

Ja ilgāku laiku plānojat, ka ir pienācis laiks attīrīt jumtu un vēlaties lai jumts kalpotu pēc iespējas ilgāk, tad sūnas obligāti ir jānoņem. Tas ir vienīgais risinājums, lai no šādas situācijas izvairītos un jumtu saglabātu tīru un skaistu.Būtiski, ka speciālists pēc jumta tīrīšanas vajadzības gadījumā, atbilstoši prasībām arī apstrādās jumta segumu.

Atcerieties – Lucida veic jumtu tīrīšanu kā uzņēmumiem, tā privātiem klientiem, gan ziemas sezonā, gan arī pārējā laikā!

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!