Lucida logu mazgāšanaVasara ir laiks, kad mēs vēlāmies, lai mājā un dzīvoklī ienāk arvien vairāk gaismas. Tas ir iespējams ar kvalitatīvu logu tīrīšanu.

Ja mājas vai biroja telpas logu tīrīšana jums aizņem daudz laika, tad droši vērsieties pie logu mazgāšanas speciālistiem. Atbildīgi un kvalitatīvi savu darbu veiks uzkopšanas pakalpojumu serviss Lucida. Tā ir jūsu iespēja ietaupīt laiku un priecāties par spodrām logu rūtīm savā mājoklī. Turklāt daudziem problēmas sagādā tas, ka mājās ir daudz logu, vai tie ir lieli un grūti aizsniedzami, tad logu mazgāšana kļūst kā īsts pārbaudījums. Tādēļ ir vērts piezvanīt profesionāļiem, kas zinās kā tikt galā ar radušos problēmu pavisam īsā laikā.

Logu mazgāšana kā īpaši pieprasīts pakalpojums kļūst pavasarī un vasarā, kad cilvēku prātus pārņem doma par mājas ģenerāltīrīšanu, taču praktiski saimnieki šo pakalpojumu izmanto arī citās sezonās, jo vēlas, lai logi ir tīri visu laiku.

Atcerieties, ka logu tīrīšana jums vairs nesagādās nekādas raizes. Sazinieties ar mūsu profesionālajiem speciālistiem un vienojoties par logu mazgāšanas laiku un dienu. Jums ne par ko nebūs jāraizējas, jo logu mazgāšanā tiek izmantoti profesionāli tīrīšanas līdzekļi un atbilstošs inventārs.

Logu mazgāšanas cenas būs atkarīgas no veicamā darba apjoma. Kopā ar mūsu komandu pārvērtiet savu dzīves telpu līdz nepazīšanai! Nospodriniet logus līdz nepazīšanai un priecājieties par vasaru. Tīrā un sakoptā vidē ir daudz patīkamāk dzīvot.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!