Lucida mēbeļu tīrīšanaLai uzturētu māju, dzīvokli vai biroja telpas sakoptas un maksimāli komfortablas, ir jāiegulda liels darbs. Daudziem tam nepietiek ne laika, ne zināšanu kā pareizi tīrīt, piemēram, mīkstās mēbeles. Atrisinājums ir pavisam vienkāršs – jums jāvēršas pēc profesionālas palīdzības.

Mīksto mēbeļu tīrīšana ir lieta, ko tagad varat uzticēt profesionāļiem. Ieprieciniet sevi ar tīrām mēbelēm. Pie tādām jums palīdzēs tikt Lucida, kas piedāvā mēbeļu tīrīšanas pakalpojumus mājās par izdevīgām cenām.

Vēršoties kompānijā Lucida, pie jums ieradīsies speciālisti, kas zinās, kā tikt galā ar nesen iegūtiem traipiem uz dīvāna, kā arī ar tiem, ko jums pašiem nebija pa spēkam iztīrīt. Visa pamatā ir atbilstoši traipu tīrīšanas līdzekļi – ķīmijas, ko speciāli problēmu novēršanai būs atlasījuši nozares speciālisti. Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir iecienīts pakalpojums ne tikai no privātpersonām, bet arī uzņēmumiem, kur mēbeļu vizuālais izskats ir viens no rādītājiem pēc kura apmeklētāji arī spriež par uzņēmuma kopējo tēlu, tāpēc uzņēmēji ir ieinteresēti regulāri vērsties pēc profesionāļu palīdzības.

Ļoti laikietilpīga parasti izrādās dīvānu un ādas mēbeļu tīrīšana. Ja jums nav pietiekamu zināšanu, kā pareizi kopt un tīrīt ādas mēbeles, lai tās kalpotu maksimāli ilgi, tad Lucida būs pareizais risinājums, kas varēs tikt galā ar šo uzdevumu. Lucida komanda parūpēsies par to, lai ādas vai citu mēbeļu tīrīšana ar mūsdienīgām tīrīšanas tehnoloģijām palīdzēs sasniegt maksimāli labu rezultātu.

Mēbeļu tīrīšana – lieta, ko tagad varat uzticēt kompānijai Lucida. Dzīvojiet bez raizēm, izmantojiet laiku sev svarīgām lietām, nevis mēbeļu tīrīšanai.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!