Lucida namu apsaimniekošanaDzīvojot daudzdzīvokļu namā, mums ir jārēķinās ar saviem kaimiņiem, viņu prasībām un vajadzībām. Nereti vienam cilvēkam uzņemties namu apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja arī Jums ir nepieciešama māju apsaimniekošana, tad izvēlieties mūsu sniegtos pakalpojumus, kas uzlabos dzīves kvalitāti un nodrošinās vēlamo rezultātu.

Kvalitatīva un atbildīga namu apsaimniekošana Rīgā

Mēs, namu apsaimniekotājs Lucida, piedāvājam pilnu namu apsaimniekošanas un uzkopšanas servisu dzīvokļu īpašniekiem un korporatīvajiem klientiem. Apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošina mūsu uzņēmumā strādājošie darbinieki ar gadiem uzkrātu pieredzi šajā jomā, kuri būs priecīgi palīdzēt arī Jums!

Lucida namu apsaimniekotāji palīdzēs gadījumos, ja ir nepieciešama:

 • Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju uzturēšana;
 • Nekustamā īpašuma uzkopšana;
 • Apkārtējās teritorijas uzkopšanas darbu veikšana;
 • Teritorijas labiekārtošana un tehniskā stāvokļa uzlabošana;
 • Ēkas inženiertehnisko komunikāciju tehniskā apkope, remonts un apsekošana;
 • Energoefektivitātes risinājumi;
 • Remontdarbu veikšana;
 • Sadzīves atkritumu un būvgružu izvešana;
 • Ēkas sanitārā apkope;
 • Citi namu apsaimniekošanas un speciālo darbu pakalpojumi.

Mēs lieliski pārzinām dažādu ēku tipus un to specifiku, tāpēc spējam piedāvāt piemērotākos saimnieciskos risinājumus. Namu apsaimniekošana tiek piedāvāta gan jaunām, gan padomju laika daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām. Nodrošinām arī kvalitatīvus apsaimniekošanas pakalpojumus komercīpašumu uzturēšanai. Uzticieties profesionāļiem – izvēlieties Lucida!

Ēku apsaimniekošana ar Lucida – kompetence un atbildība

Ja Jums ir nepieciešama nekustamo īpašumu apsaimniekošana, ir vērts paļauties uz mūsu speciālistiem. Katrs namu apsaimniekotājs no Lucida veiks darbus Jūsu mājā ar atbildības sajūtu. Turklāt visi mūsu darbinieki ir apmācīti darbam ar jaunākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem. Tas nozīmē, ka Jūs varat būt pārliecināti par namu apsaimniekošanas darbu kvalitatīvu un profesionālu izpildi. Apsaimniekošana ar uzņēmumu Lucida ir labākā izvēle, jo:

 1. Uzņēmumā strādā pieredzējuši un profesionāli darbinieki, kuri pienākumus veic atbildīgi;
 2. Atbilstoša cena par pakalpojumu – strādājam klienta interesēs;
 3. Individuāla pieeja katram klientam, ņemot vērā izvirzītās prasības;
 4. Mūsdienīgs aprīkojums un kvalitatīvi uzkopšanas līdzekļi, kas palīdz sasniegt vēl labāku rezultātu;
 5. Profesionāli un norādītajā laikā izpildīti veicamie pienākumi.

Nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida – Jūs novērtēsiet rezultātu!

Tīra un sakopta daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vide, kā arī ēku inženierkomunikāciju efektīva un nepārtraukta darbība ir mūsu uzņēmuma lielākā prioritāte. Mēs esam pārliecināti, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs jutīsieties lepni par to vietu, kurā dzīvojat vai strādājat!

Darba un izmaksu ziņā efektīva māju apsaimniekošana

Jau ilgus gadus darbojoties šajā nozarē un piedāvājot augstas kvalitātes namu apsaimniekošanas pakalpojumus, spējam piedāvāt piemērotākos risinājumus īpašuma apsaimniekošanā.
Lai arī kāda veida māju apsaimniekošana Jums ir vajadzīga, individuāli katrai mājai izstrādājam apsaimniekošanas koncepciju – pakalpojumu klāstu un izmaksas, piedāvājot izdevīgāko un ilgtspējīgāko variantu.

Koncepcijas izstrādē ņemam vērā gan objekta specifiku, gan arī iedzīvotāju vēlmes un prasības. Sadarbojoties ar mums ilgtermiņā, Jūs varat samazināt izmaksas un ietaupīt savu laiku. Izvēloties Lucida, Jūs izvēlaties efektīvākos namu apsaimniekošanas risinājumus!

Mūsu lielākā vērtība – profesionāli izpildīts darbs un apmierināti klienti

Lucida namu apsaimniekošanas pakalpojumus izmanto arvien lielāks skaits interesentu. Mūsu klienti atzīst, ka reiz izmantojuši Lucida namu apsaimniekošanas pakalpojumus, tos izmantos atkal, tāpēc priecājamies, ka varam nodrošināt augstas kvalitātes servisu ikvienam, kuram tas ir nepieciešams! Esam gandarīti dzirdēt labas atsauksmes par mūsu speciālistu darbu, ko novērtē ikviens klients. Gaidīsim arī Jūs mūsu apmierināto klientu lokā!

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!