Lucida paklāju tīrīšanaMājas ir katra cilvēka miera osta. Tā ir vieta, kur atgriezties atkal un atkal. Omulība mājās ir kompleksu pasākumu kopums. Tajā liela nozīmē ir tam, cik daudz laika un uzmanības veltam istabas sakopšanai.

Viens no grūtākajiem uzdevumiem kā mājās, tā dzīvoklī ir paklāju tīrīšana, taču kopā ar lielisko servisu Lucida arī tā nebūs problēma.

Paklāju ķīmiskā tīrīšana, izmantojot Lucida pakalpojumus ir drošs veids, kā pat ekskluzīvajam baltajam paklājam atgriezt pirmatnējo izskatu. Lai sasniegtu maksimāli labu rezultātu, speciālisti strādā ar profesionāli atlasītie tīrīšanas līdzekļiem, ko ražo paši labākie ražotāji.

Katrai saimniecei un istabenei ir zināms, ka paklāju tīrīšana aizņem daudz laika, taču Lucida komandas mājas uzkopšanas speciālistiem šis darbiņš ritēs krietni ātrāk. Turklāt tas tiks izdarīts kvalitatīvi – pēc labākās sirdsapziņas. Tieši laika ekonomija un augstā pakalpojumu kvalitāte ir tie iemesli, kāpēc daudzi, jo daudzi klienti par savu palīgu saimniecības darbos ir izvēlējušies kompāniju Lucida.

Tie, ka izmantojuši mūsu pakalpojumus domā, ka nevajag žēlot naudu, jo īpaši gadījumos, kas attiecas uz telpu uzkopšanu. Daudzi uzsver, ka paši saviem spēkiem tik tīrus paklājus nevarētu iztīrīt.

Lucida – tā ir kvalitāte par saprātīgu cenu. Ja jūti, ka nevari tikt galā ar saviem uzticētajiem pienākumiem telpu uzkopšanā, tad uzdrīksties vērties pēc palīdzības. Lucida ar lielāko prieku iztīrīs dažādu audumu paklājus  kā mājās, tā birojos vai sabiedriskās vietās, kur īpaši svarīgs ir apmeklētāju komforts.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!