Lucida pārcelšanās pakalpojumiNereti dzīvē nonākam situācijā, kad zināmu iemeslu dēļ ir jāmaina apmešanās vieta, mājoklis. Tas rada virkni problēmu un sarežģījumu – kur atrast transportu, kas pārvedīs mēbeles, kā visu iedzīvi nogādāt uz citu vietu? Tagad tam ir risinājums – izmanto pakalpojumus, ko sniedz pilna servisa namu apsaimniekošanas uzņēmums Lucida un sajūti manāmu atvieglojumu.

Pārcelšanās ir aktuāls jautājums kā privātmāju īpašniekiem, tā arī tiem, kas dzīvi daudzdzīvokļu namos. Visbiežākie iemesli kādēļ nākas mainīt ierasto dzīves vietu ir dzīvokļa remonts. Remonts dzīvoklī var aizņemt pat vairākas nedēļas, tādēļ jums nav jāpacieš neērtības. Remontdarbu laikā jūs varat pārvākties pie radiem, draugiem vai paziņām, kas jūs labprāt uzņems pie sevis.

Ja jūs tuvākajā laikā plānojat pārcelties, tad Lucida profesionāļu komanda labprāt palīdzēs jums pārvākties uz jaunu vai pagaidu mitekli. Tas ir pavisam vienkārši. Piesakieties pakalpojumam un Lucida uzņēmuma profesionālie darbinieki pārvāks jūsu mantas no biroja vai mājām ar lielu atbildību. Ja būs nepieciešams, tad varēsim pieskrūvēsim, saliksim kopā mēbeles jauna dzīvesvietā. Garantējam, ja visas jūsu svarīgās un vērtīgās mantas būs drošās rokās.

Lucida – tas ir pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Izmanto savas iespējas, zvani mūsu speciālistiem jau tagad un vienojies par konkrētu pārcelšanās laiku. Atceries, ka tikai pie mums pārcelšanās pakalpojumi pieejami par īpašām cenām.

Kopā ar Lucida, pārcelšanās jums vairs nesagādās raizes. Uzticieties profesionāļiem un dzīvojiet ar mierīgu prātu.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!