Lucida remonta darbiLai padarītu savu mājokli daudz tīkamāku, ir jāveic remonts. Celtniecības un remontu darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī birojā. Taču namu apsaimniekošanas servisam Lucida nav nekā nepaveicama.

Telpu remonts sagādā raizes arī uzņēmējiem, kas ir nolēmuši savu darbinieku telpas padarīt skaistākās un patīkamākas darbam. Reti kurš darba devējs pats ir gatavs pārnest mēbeles, krāsot sienas, likt grīdu vai skrūvēt mēbeles, tādēļ remonta darbu pakalpojumus iecienījuši daudzi biznesa vides pārstāvji, kas prot novērtēt kvalitatīvu pakalpojumu priekšrocības.

Ja tuvākajā nākotnē esat iecerējis veikt dzīvokļa remontu, tad nav vērts savu lēmumu atlikt līdz rudenim. Izmanto vasaras laiku, kad daudzi ir atvaļinājumā. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāapgrūtina savi darbinieki ar pārcelšanos uz citu kabinetu, par ko parasti neviens nav sajūsmā. Izremontējiet jebkur kabinetu līdz darbinieka atgriešanās brīdim.

Kādēļ izvēlēties Lucida pakalpojumus?

  • Jums nebūs jāmeklē strādnieki, kas būtu gatavi veikt remontu.
  • Jums nebūs jāmeklē inventārs un darbarīki remonta veikšanai. Mūsu speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsies līdzi paņemot visu nepieciešamo.
  • Kopā ar mūsu profesionāļiem remontdarbi ritēs ātri.
  • Tas ir maksimāli izdevīgi. Kompānija Lucida gādā par to, lai pakalpojumi būtu pieejami visiem.

Atkarībā no veicamajiem uzdevumiem, mēs – Lucida komanda tiksim ar visu galā maksimāli īsā laikā, garantējot tikpat lielisku darba kvalitāti.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!