Lucida santehniķa pakalpojumiKatram dzīvē var gadīties situācija, kad jāizsauc santehniķis, tāpēc ir svarīgi vienmēr zināt, kam zvanīt un uz ko paļauties problēmsituācijā. Nereti pat dažas minūtes var būt ļoti svarīgas, lai neciestu jūsu dzīvoklis vai netiktu appludināti blakus dzīvojošie kaimiņi.

Lielisks risinājums ir namu apsaimniekošanas serviss Lucida, kas tieši praktizējas šādās situācijās, kad jūsu mājās ir vajadzīga palīdzīga roka. Kompānijā strādā sertificēti un pieredzes bagāti meistari, kas savā praksē saskārušies ar dažādiem pārbaudījumiem. Lucida speciālisti ir gatavi arī jums pierādīt savas zināšanas un prasmes dažādu santehnikas priekšmetu salabošanā. Meistari strādā ar mūsdienīgiem darba rīkiem. Tas ne tikai palīdz atvieglot viņi ikdienu darbā, bet arī nodrošina maksimālu kvalitāti pakalpojuma saņēmējam.

Santehniķis ir cilvēks, kas palīdzēs tikt galā ar daudzām nepatīkamām problēmām. Viņš pratīs salabot ūdens krānu, iztīrīt caurules, nomainīt vannas istabas iekārtas, atjaunot dzīvojamās telpas ūdens padevi un daudz ko citu.

Santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo nav daudz cilvēku, kas prastu saviem spēkiem salabot tekošas ūdens caurules vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Zvani tūlīt un mūsu labākie santehniķi palīdzēs atrisināt šīs problēmas. Mūsu serviss neliks jums vilties, tiklīdz izsauksiet meistaru, tā maksimāli īsā laikā varēsiet to arī sagaidīt pie savām durvīm.

Uzticies profesionāļiem! Lucida komandas meistaru prasmes iet roku rokā ar jaunākajām zināšanām, kas arī tiek pilnveidotas un papildinātas veicot santehnikas darbus mājās, dzīvokļos un birojos.

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!