telpu-uzkopsanaTīras, sakoptas un svaigas telpas ir ikviena cilvēka labsajūtas un veselības pamatā, neatkarīgi no tā, vai uzturaties mājās vai biroja telpās. Dažkārt panākt izcilu tīrību nav nemaz tik viegli, tāpēc ir vērts izmantot profesionālas uzkopšanas firmas pakalpojumus.

Mēs Lucida, uzticams telpu uzkopšanas serviss, piedāvājam efektīvus tīrīšanas risinājumus, balstoties uz katra klienta individuālajām vēlmēm un prasībām.

Lucida – profesionāli telpu uzkopšanas pakalpojumi

Ģenerālā tīrīšana mājās nav tikai pavasara aktualitāte, to ieteicams veikt vismaz reizi mēnesī vai reizi trīs mēnešos. Ģenerālā tīrīšana ir viens no darbiem, no kura iespēju robežās būtu ar mieru atteikties ikviens. Mēs to piedāvājam izdarīt Jūsu vietā!

Ko Jūs iegūsiet, izmantojot mūsu piedāvātos uzkopšanas risinājumus?

 1. Profesionāli tīrīšanas pakalpojumi par saprātīgu cenu;
 2. Pareiza telpu uzkopšana manāmi ietaupīs Jūsu naudu, laiku un pacietību;
 3. Vienkārša sadarbība ar mūsu uzņēmumu, vienojoties par uzkopšanas darbiem un laiku;
 4. Atbildīgi veikts darbs un acīmredzams rezultāts;
 5. Higiēniski tīra un svaiga mājas vai darba vide.

Telpu tīrīšana ietver sevī vairāku pakalpojumu klāstu. Atkarībā no klienta vēlmēm veicam:

 • Logu mazgāšanu un spodrināšanu;
 • Cieto un mīksto grīdas segumu tīrīšanu;
 • Vaskotās grīdas atjaunošanu;
 • Telpu ģenerāltīrīšanu;
 • Mīksto mēbeļu un tekstilizstrādājumu tīrīšanu uz vietas mājās;
 • Tīrīšanas darbus pēc remonta;
 • Sanitārā mezgla uzkopšanu un nodrošināšanu ar nepieciešamajām higiēnas precēm;
 • Citus telpu uzkopšanas darbus, kas nepieciešami Jūsu telpu perfektai tīrībai.

Mājas uzkopšana un biroju uzkopšana

Piedāvājam pilna servisa tīrīšanas pakalpojumus mājsaimniecībām, birojiem, iestādēm un dažādām organizācijām. Izpētot katra klienta vajadzības, nodrošinām gan ikdienas uzkopšanas darbus, gan arī vienreizējos tīrīšanas darbus Jums ērtā laikā darba dienās un brīvdienās.

Nav svarīgi, vai Jums ir nepieciešama mājas telpu uzkopšana vai telpu tīrīšana dienā pēc banketa. Mūsu speciālisti tiks galā ar tādiem darbiem, kas aizņem daudz laika un pūļu. Kopā ar Lucida komandu uzkopšanas darbi vairs nesagādās rūpes, un Jūs varēsiet veltīt laiku atpūtai mājās vai pilnībā koncentrēties savu tiešo pienākumu veikšanai darbā.

Jaunākās tehnoloģijas un tīrīšanas līdzekļi

Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri ir apmācīti darbam ar jaunākajām uzkopšanas iekārtām un līdzekļiem, tāpēc Jūs varat būt pārliecināti par izpildāmā darba augsto kvalitāti.

Mūsu meistari ierodas ar savu inventāru un tīrīšanas līdzekļiem (birstēm, slotām, lupatiņām un ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem), veic telpu uzkopšanu un citus tīrīšanas darbus. Redzot Lucida speciālistus darbībā, katrs būs pārsteigts par viņu meistarību. Turklāt visi mūsu darbinieki var sniegt Jums profesionālu padomu par pareizu telpu uzkopšanu un atbilstošākajiem tīrīšanas līdzekļiem.

Lucida – pilna servisa namu apsaimniekošanas uzņēmums

Atcerieties, lai vide, kurā Jūs uzturaties, būtu maksimāli sakopta, nepietiks tikai ar telpu uzkopšanu. Ne mazāk svarīga ir arī apkārtējās teritorijas uzkopšana un labiekārtošana.
Pēc Jūsu pieprasījuma nodrošinām arī dārznieku pakalpojumus, zaļās zonas uzkopšanu, sniega tīrīšanu un citus teritorijas uzkopšanas pakalpojumus. Jūsu ērtībām piedāvājam arī citus namu apsaimniekošanas pakalpojumus. Sīkāk ar tiem var iepazīties mūsu mājaslapā.

Garantējam perfektu tīrību!

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!