teritorijas-uzkopsanaIkvienam patīk uzturēties skaistā un sakoptā vidē, kā arī sakārtotās un tīrās telpās. Kārtīgi nopļauts mauriņš, ziedošas puķu dobes un iztīrīti ceļi priecē ne tikai acis, bet arī sniedz pievilcīgu vizuālo tēlu ēkām un zaļajām zonām. Skaistās vides pārvērtības nenotiek pašas par sevi – tās nodrošina profesionāli un pieredzējuši darbinieki, kuriem teritorijas uzkopšana ir īsts aicinājums. Mēs, Lucida pilna servisa namu apsaimniekotāji, esam tieši tādu cilvēku komanda, kas ir pārliecināti – teritorijas uzkopšanas pakalpojumi ir jāveic ar lielu atbildību un aizrautību!

Pilns serviss – no zālāja pļaušanas līdz logu spodrināšanai

Lucida eksperti izstrādā katram klientam individuālu piedāvājumu, balstoties uz izvirzītajām vēlmēm un prasībām, un piedāvā efektīvākos uzkopšanas risinājumus. Jūsu ērtībām nodrošinām pilna servisa teritorijas un telpu uzkopšanas pakalpojumus visās sezonās, visa gada garumā.

Lucida teritorijas uzkopšanas pakalpojumi ietver:

  • Zāles pļaušanu – aizaudzis zālājs vairs nebūs Jūsu problēma, jo mūsu speciālisti par saprātīgu cenu nopļaus aizaugušo zāli un uzlabos vidi ap Jūsu māju vai uzņēmuma telpām;
  • Zaļās zonas uzkopšanu – Lucida meistari atdzīvinās jebkuru pagalmu, pilsētas parku vai dārza mauriņu ar jaunākajām pļaušanas iekārtām un veiks teritorijas uzkopšanas un apzaļumošanas darbus;
  • Dārznieku pakalpojumus – Jūsu mājas, vasarnīcas vai uzņēmuma apkārtne priecēs apkārtējos ar savu skaistumu, pateicoties mūsu profesionāļu komandai, kas parūpēsies par mauriņu, mazdārziņu, piemājas parku vai apstādījumu kopšanas un uzturēšanas darbiem;
  • Sniega tīrīšanu – mūsu darbinieki ar pilnu profesionālā ekipējuma klāstu notīrīs sniegu un apledojumu no augstceltnēm un tādām jumta virsmām, kur citiem ir grūti piekļūt, garantējot maksimālu darba drošību.

Lucida – uzticams telpu uzkopšanas serviss

Teritorijas uzkopšana nav vienīgais mūsu darbības virziens – mēs specializējamies arī dažādu telpu uzkopšanas pakalpojumu sniegšanā. Piedāvājam kvalitatīvus tīrīšanas pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Lucida meistari ir speciāli apmācīti darbam ar jaunākajiem uzkopšanas līdzekļiem, tāpēc garantējam Jums augstu darba kvalitāti un servisu.

Teritorijas uzkopšana ar Lucida – acīmredzams rezultāts!

Mūsu uzņēmumam ir svarīgs Jūsu novērtējums, tāpēc vienmēr strādājam tā, lai Jūs redzētu un novērtētu mūsu darbu. Visi mūsu teritorijas uzkopšanas pakalpojumi ir piemēroti gan fiziskām, gan juridiskām personām. Uzņēmums, iestāde, privātmāja vai daudzdzīvokļu māja – Lucida teritorijas apsaimniekotāji nodrošinās efektīvus uzkopšanas risinājumus, lai mums visiem ir gandarījums par paveikto darbu!

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!