Lucida zaļās zonas uzkopšanaVasara ir laiks, kad gribas pēc iespējas vairāk uzturēties ārā pie dabas, tāpēc ir svarīgi atrast sakoptu zaļo zonu, kur atpūsties pašam un nebūtu kauns aicināt ciemos arī draugus.
Ja saprotat, ka pats nevarat pagūt sakopt zaļo zonu ap māju vai atpūtas laukumu pie pirtiņas, tad droši meklējiet Lucida meistaru palīdzību, kas īsā laikā sakops mauriņu, nopļaus zāli un veiks jebkurus citus teritorijas uzkopšanas darbus pēc jūsu prasībām.

Pie mums strādā sava aroda meistari, kas specializējušies konkrēti zaļās zonas uzkopšanā. Tie ir cilvēki, kas strādā ar jaunākajām pļaušanas iekārtām. Tas nozīmē, ka darbs ritēs ātri, lai kāda arī nebūtu sakopjamās zonas platība.

Lucida komandai ir prieks redzēt sakoptus pagalmus, kur īpaši domāts par zaļās zonas teritorijas sakopšanas. Daudzviet manāmas ļoti skaisti iekoptas puķu dobes, ko veiksmīgi papildina zaļā zona atpūtai, tādēļ mēs vēlamies, lai arī jūsu īpašums būtu to vidū par kuru var priecāties ne tikai paši, bet arī visi pārējiem garāmgājēji.

Jāsaka, ka vasaras sezonā zaļās zonas uzturēšana ir viens no pieprasītākajiem namu apsaimniekošanas servisa Lucida pakalpojumiem. Turklāt zaļās zonas uzkopšanas pakalpojumus ir iecienījušas arī dažādas iestādes un uzņēmēji, kuriem rūp ne tikai kā to apsaimniekojamā ēka izskatās no iekšpuses, bet arī kādu skatu tā rada no āra.

Lucida piedāvā:

  • Teritorijas uzkopšanas,
  • Teritorijas apzaļumošanas,
  • Dārznieku,
  • Zāles pļaušanas un citus teritorijas labiekārtošanas pakalpojumus vienviet.

Jūsu pagalms, pilsētas parks un dārza mauriņš jau sen gaida atmodu. Sakopiet to jau šodien kopā ar Lucida.lv komandu!

Sazinies ar mums!

Ātrs darbu novērtējums!

Izbraucam 24h laikā!

Atstāj pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!