Videi draudzīga būvniecības atkritumu apsaimniekošanu nodrošina Lucida, kas piedāvā iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Lucida – būvgružu izvešana un konteineru noma

Būvgružu konteineru noma visbiežāk ir nepieciešama uz kādu konkrētu brīdi. Atrisini savu problēmu jau tagad – mēs nodrošināsim būvgružu konteineru nomu par saprātīgām cenām! Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu darbiniekiem, kas labprāt palīdzēs atrisināt jūsu problēmas, kas saistītas ar teritorijas apsaimniekošanu.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

Garantējam perfektu tīrību

Būvniecības atkritumu izvešana un konteineru noma

Visbiežāk būvniecības atkritumi no dzīvojamām mājam satur dažādus jumta apdares materiālus – betonu, koksni, metālus, ģipša paneļus, eļļas vai ķimikālijas, kā arī citus. Risks pastāv tad, ja būvgruži tiek nepareizi utilizēti, jo tādā veidā var radīt augsnes piesārņojumu. Nereti būvniecības atkritumi var saturēt arī videi un cilvēka veselībai bīstamas vielas, tāpēc no tiem jāmēģina pēc iespējas ātrāk atbrīvoties. Tos nav vēlams turēt lietus laikā, jo nokrišņu rezultātā var tikt piesārņoti pazemes ūdeņi.

Lai problēmu atrisinātu, būvgružu savākšanai vajag pasūtīt speciālus konteinerus, vienojoties ar uzņēmumu par konteinera iznomāšanu uz noteiktu stundu skaitu, kā arī izrunājot visus jautājumus, kas saistīti ar konteinera transportēšanu.