Profesionāļu komandu dārzniecības pakalpojumu sniegšanā varat meklēt vēršoties pie Lucida, kas nodrošina augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus kā uzņēmumiem, tā privātpersonām visā Latvijas teritorijā.

Lucida – profesionāli dārznieku pakalpojumi

Ļaujiet dārzniekam darbus padarīt savā vietā! Nebaidieties skaļi paust savas vēlmes – mūsu komanda parūpēsies par jūsu mauriņu, mazdārziņu, mauriņu, piemājas parku vai apstādījumiem. Nav šaubu, ka pēc dārznieka viesošanās savā pagalmā, uzreiz manīsiet atšķirību. Uzņēmuma darbinieki strādā pēc individuālas pieejas katram, tāpēc rezultāts būs tieši tāds, kā vēlēsieties to ieraudzīt.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

Garantējam sakoptu teritoriju

Profesionāla komanda dārza sakopšanai

Vasarā jo īpaši aktuālas kļūst dārzniecības tēmas. Kādam tā ir sirdslieta, citam veids, kā rādīt apkārtējiem labu piemēru un iedvesmot arī tos sākt nodarboties ar dārzniecību. Katrs vēlas, lai viņa mājas, vasarnīcas un uzņēmuma apkārtne plaukst un zeļ un priecē apkārtējos ar savu skaistumu, taču dārza sakopšana ir arī ļoti darbietilpīgs process. Nereti tas prasa diezgan lielus līdzekļus tehnikas vai inventāra sagādei. Ja paši saimnieki nepagūst tikt galā ar visiem darbiem dārzā, tad jāmeklē dārznieku pakalpojumu uzņēmums, kas būtu ar mieru jums palīdzēt.

Lucida – zaļās zonas kopšana un uzturēšana

Novērots, ka siltā laikā pēc lietusgāzēm zāle pieņemas spēkā un ir jāspēj tik pļaut. Arī zaļās zonas kopšana un uzturēšana, zālāja pļaušana un mēslošana ietilpst Lucida pakalpojumu klāstā, tādēļ priecāsimies, ja varēsim jums palīdzēt arī šo problēmu risināšanā. Dažreiz pie mājām ir izveidoti mauriņi nelielās platībās un, ja zāliens jāpļauj tikai divas reizes vasarā, tad pašam nemaz neatmaksājas iegādāties zāles pļāvēju un ievērojami lētāk ir ņemt šāda veida pakalpojumu. Lucida uzņēmējdarbības veiksmes atslēga ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošana – no teritorijas līdz biroja telpu uzkopšanai.