Kur vērsties pēc elektriķa pakalpojumiem? Ja gribat saņemt kvalitatīvu pakalpojumu par labu cenu, tad Lucida būs īstā vieta, kur to saņemt.

Elektriķa pakalpojumi gan birojam, gan privātajam īpašumam

Ēku apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad nepieciešama palīdzība. Bieži vien kā mājsaimniecībās, tā dzīvokļos saskaramies ar situāciju, kad rodas problēmas elektroapgādes sistēmā. Tādā gadījumā nevajag mocīties pašrocīgi mēģinot kaut ko labot – vislabāko un drošāko risinājumu sniegs profesionāls elektriķis.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

Telpu tīrīšana ietver sevī vairāku pakalpojumu klāstu. Atkarībā no klienta vēlmēm veicam:

Logi

Logu mazgāšanu un spodrināšanu

Grīdas

Cieto un mīksto grīdas segumu tīrīšanu

Virsmas atjaunošana

Vaskotās grīdas atjaunošanu

Ģenerāltīrīšana

Telpu ģenerāltīrīšanu

Pēc remonta

Tīrīšanas darbus pēc remonta

Sanitārie mezgli

Sanitārā mezgla uzkopšanu un nodrošināšanu ar nepieciešamajām higiēnas precēm

DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ

Elektroapgādes traucējumi

Kurš gan nav piedzīvojis elektroenerģijas padeves problēmas? Elektroapgāde var tikt traucēta laikapstākļu vai citu blakusparādību iespaidā. Par īpaši aktuālu problēmu tā kļūst vasaras laikā, kad bieži vien pērkona negaisa laikā rodas dažādi traucējumi kā mājsaimniecībās, tā citviet. Nevienam ilgi negribas palikt bez elektrības, tāpēc, jo ātrāk piezvanīsiet elektriķim, jo ātrāk lietas virzīsies uz priekšu. Uzņēmumā Lucida strādā profesionāļi ar lielo burtu. Elektriķis ir cilvēks, kurš var apkalpot rūpnieciskās iekārtas un veikt remontdarbus. Viņš arī pratīs veikt elektroietaišu ierīkošanu ne tikai privātajiem pasūtītājiem, bet arī lieliem uzņēmumiem.