Dzīvojot daudzdzīvokļu namā, mums ir jārēķinās ar saviem kaimiņiem, viņu prasībām un vajadzībām. Nereti vienam cilvēkam uzņemties namu apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja arī Jums ir nepieciešama māju apsaimniekošana, tad izvēlieties mūsu sniegtos pakalpojumus, kas uzlabos dzīves kvalitāti un nodrošinās vēlamo rezultātu.

Kvalitatīva un atbildīga namu apsaimniekošana Rīgā

Mēs, namu apsaimniekotājs Lucida, piedāvājam pilnu namu apsaimniekošanas un uzkopšanas servisu dzīvokļu īpašniekiem un korporatīvajiem klientiem. Apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošina mūsu uzņēmumā strādājošie darbinieki ar gadiem uzkrātu pieredzi šajā jomā, kuri būs priecīgi palīdzēt arī Jums!

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

Lucida namu apsaimniekotāji palīdzēs gadījumos, ja ir nepieciešama:

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju uzturēšana

Nekustamā īpašuma uzkopšana

Apkārtējās teritorijas uzkopšana

Teritorijas labiekārtošana

Inženiertehnisko komunikāciju tehniskā apkope

Remontdarbu veikšana

Sadzīves atkritumu un būvgružu izvešana

Ēkas sanitārā apkope

Speciālo darbu pakalpojumi

Mēs lieliski pārzinām dažādu ēku tipus un to specifiku, tāpēc spējam piedāvāt piemērotākos saimnieciskos risinājumus. Namu apsaimniekošana tiek piedāvāta gan jaunām, gan padomju laika daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām. Nodrošinām arī kvalitatīvus apsaimniekošanas pakalpojumus komercīpašumu uzturēšanai. Uzticieties profesionāļiem – izvēlieties Lucida!

JŪS NOVĒRTĒSIET REZULTĀTU

Nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida – Jūs novērtēsiet rezultātu!

Tīra un sakopta daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vide, kā arī ēku inženierkomunikāciju efektīva un nepārtraukta darbība ir mūsu uzņēmuma lielākā prioritāte. Mēs esam pārliecināti, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs jutīsieties lepni par to vietu, kurā dzīvojat vai strādājat!

Darba un izmaksu ziņā efektīva māju apsaimniekošana

Jau ilgus gadus darbojoties šajā nozarē un piedāvājot augstas kvalitātes namu apsaimniekošanas pakalpojumus, spējam piedāvāt piemērotākos risinājumus īpašuma apsaimniekošanā. Lai arī kāda veida māju apsaimniekošana Jums ir vajadzīga, individuāli katrai mājai izstrādājam apsaimniekošanas koncepciju – pakalpojumu klāstu un izmaksas, piedāvājot izdevīgāko un ilgtspējīgāko variantu. Koncepcijas izstrādē ņemam vērā gan objekta specifiku, gan arī iedzīvotāju vēlmes un prasības. Sadarbojoties ar mums ilgtermiņā, Jūs varat samazināt izmaksas un ietaupīt savu laiku. Izvēloties Lucida, Jūs izvēlaties efektīvākos namu apsaimniekošanas risinājumus!

Nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida – Jūs novērtēsiet rezultātu!

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ