Telpu remonts sagādā raizes arī uzņēmējiem, kas ir nolēmuši savu darbinieku telpas padarīt skaistākās un patīkamākas darbam. Reti kurš darba devējs pats ir gatavs pārnest mēbeles, krāsot sienas, likt grīdu vai skrūvēt mēbeles, tādēļ remonta darbu pakalpojumus iecienījuši daudzi biznesa vides pārstāvji, kas prot novērtēt kvalitatīvu pakalpojumu priekšrocības.

Lucida – profesionāli meistari remonta darbiem

Lai padarītu savu mājokli daudz tīkamāku, ir jāveic remonts. Celtniecības un remontu darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī birojā. Taču namu apsaimniekošanas servisam Lucida nav nekā nepaveicama.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

Atkarībā no veicamajiem uzdevumiem, mēs – Lucida komanda tiksim ar visu galā maksimāli īsā laikā, garantējot tikpat lielisku darba kvalitāti.

Remonta darbi birojam, mājai vai dzīvoklim

Ja tuvākajā nākotnē esat iecerējis veikt dzīvokļa remontu, tad nav vērts savu lēmumu atlikt līdz rudenim. Izmanto vasaras laiku, kad daudzi ir atvaļinājumā. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāapgrūtina savi darbinieki ar pārcelšanos uz citu kabinetu, par ko parasti neviens nav sajūsmā. Izremontējiet jebkur kabinetu līdz darbinieka atgriešanās brīdim.

Kādēļ izvēlēties Lucida pakalpojumus?