Lucida sniegs palīdzību, ja jūs paši netiekat galā ar sniega tīrīšanu. Nereti sniega tīrīšana no jumtiem var kļūt par bīstamu nodarbi, tādēļ nevajag aizmirst par sniega tīrīšanas pakalpojumu firmām, kur strādā profesionāļi – cilvēki, kas zinās kā tikt galā pat visneparedzētākajos gadījumos. Nereti sniega tīrīšana no augstiem jumtiem var izvērsties visai nepatīkami, tādēļ domā par savu drošību un uzticies profesionāļiem.

Lucida – profesionāli sniega savākšanas pakalpojumi

Katrs uzkopšanas serviss tiecas klientiem nodrošināt maksimāli plašu pakalpojumu klāstu. Tas attiecas arī uz pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmumu Lucida, kas strādā visās sezonās – kā ziemā, tā vasarā. Lai gan sniega tīrīšana kļūst par aktualitāti agrā rudenī un ziemas iesākumā, ir vērts jau laikus piefiksēt informāciju, kur vērsties pēc sniega tīrīšanas pakalpojumiem, ja rodas tāda nepieciešamība.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

Garantējam perfektu tīrību

Jaunākās tehnoloģijas un tīrīšanas līdzekļi

Lucida.lv – sniega tīrīšanas pakalpojumi par saprātīgām cenām. Mūsu darbinieki ir pieredzes bagāti speciālisti, kas notīrīs sniegu pat no tādām jumta virsmām, kur citiem ir grūti piekļūt. Lucida sadarbojas ar namu apsaimniekotājiem, privātpersonām un citiem interesentiem, kam nepieciešama sniega tīrīšana. Lucida.lv klientu lokā ir tādi, kas vēršas pie uzņēmuma pēc palīdzības teritorijas uzkopšanas, namu apsaimniekošanas un citu saimniecisku darbu gadījumā, zinot, ka ir lietas, ko profesionāļi var izdarīt krietni labāk nekā paši.

Kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumus?

  • Notīrīsim sniegu un apledojumu no mājas, augstceltnes un citām virsmām
  • Tīrīšanas laikā garantējam maksimālu darba drošību, norobežojot attiecīgo ielas posmu, kur notiek sniega tīrīšanas darbi.
  • Nodrošinām ar pilnu ekipējuma klāstu, kas nepieciešams sniega notīrīšanai.