Pie mums strādā sava aroda meistari, kas specializējušies konkrēti zaļās zonas uzkopšanā. Tie ir cilvēki, kas strādā ar jaunākajām pļaušanas iekārtām. Tas nozīmē, ka darbs ritēs ātri, lai kāda arī nebūtu sakopjamās zonas platība.

Lucida – profesionāli zaļās zonas uzkopšanas pakalpojumi

Ja saprotat, ka pats nevarat pagūt sakopt zaļo zonu ap māju vai atpūtas laukumu pie pirtiņas, tad droši meklējiet Lucida meistaru palīdzību, kas īsā laikā sakops mauriņu, nopļaus zāli un veiks jebkurus citus teritorijas uzkopšanas darbus pēc jūsu prasībām.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

GARANTĒJAM PERFEKTU KĀRTĪBU

Peredzējusi un profesionāla dārznieku komanda

Lucida komandai ir prieks redzēt sakoptus pagalmus, kur īpaši domāts par zaļās zonas teritorijas sakopšanas. Daudzviet manāmas ļoti skaisti iekoptas puķu dobes, ko veiksmīgi papildina zaļā zona atpūtai, tādēļ mēs vēlamies, lai arī jūsu īpašums būtu to vidū par kuru var priecāties ne tikai paši, bet arī visi pārējiem garāmgājēji. Jāsaka, ka vasaras sezonā zaļās zonas uzturēšana ir viens no pieprasītākajiem namu apsaimniekošanas servisa Lucida pakalpojumiem. Turklāt zaļās zonas uzkopšanas pakalpojumus ir iecienījušas arī dažādas iestādes un uzņēmēji, kuriem rūp ne tikai kā to apsaimniekojamā ēka izskatās no iekšpuses, bet arī kādu skatu tā rada no āra.