Nepieciešama palīdzība zāles pļaušanā? Teritorijas apsaimniekošanas kompānija Lucida jums palīdzēs. Mūsu komandā strādā meistari, kas prot strādāt ar jaunāko tehniku zāles pļaušanā.

Lucida – zāles pļaušanas pakalpojumi

Lucida speciālisti norāda, ka dārza tehnika nav tā, ko cilvēks katru gadu iegādājas jaunu. Labam trimmerim, zāles pļāvējam vai traktoriņam jākalpo daudzus gadus, taču patiesā aina ir tāda, ka daudziem šķūņos veca, nokalpojusi zāles pļaušanas tehnika, kas praktiski vairs neveic sev paredzēto uzdevumu. Ja mauriņš jānopļauj tikai divas reizes sezonā, tad tā vietā, lai pirktu jaunu dārza tehniku, lētāk iznāks vērsties pie zāles pļāvēja.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

VAI ZVANI UZ

GARANTĒJAM AUGSTU KVALITĀTI

Sakopts zālājs par saprātīgu cenu

Vasara rit pilnā sparā. Mauriņos, piemājas dārzos un parkos zāle aug griezdamās. Teju katrā mājā par aktualitāti kļuvusi zāles pļaušana, jo ikvienam patīk sakopts piemājas dārzs un glīts mauriņš. Ja daudzdzīvokļu māju pagalmos ir aktuāls jautājums par brīvā laika pavadīšanu sakoptā zālājā, taču nevienam nav zāles pļāvēja, tad Lucida būs labākais variants, kas par saprātīgu cenu nopļaus aizaugušo zālāju. Lucida komanda ar prieku palīdzēs arī tad, ja jānopļauj būs lielas platības. Turklāt jums nebūs jāsatraucas arī par zāles novākšanu. Profesionāļi savu darbu veiks godam no sākuma līdz galam, neatstājot aiz sevis nekādas nekārtības. Cik bieži jāpļauj zāle? Tas ir atkarīgs no katra paša, taču tiklīdz tā sāk bojām mājas kopējo tēlu vai rada neērtības pastaigājoties parkā basām kājām, tad tas noteikti būs īstais brīdis, lai vērstos pēc zāles pļāvēju pakalpojumiem.